1

*
*
*
*
*

REGISTER_REQUIRED

1 GK_CLOSE
---

Ozan Güner Herkes İçin Astroloji

---
A+ R A-
Email Print PDF

 

7 Aralık 1963 İstanbul doğumlu olan Ozan Güner, 1972 yılında İstanbul  Belediye Konservatuarı yarı zamanlı Piyano Bölümüne başlamış ve ortaokul ile  liseyi Moran Koleji’nde tamamlamıştır.  1980 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik- Fizik bölümüne giren Güner, 1984 yılında Konservatuar’ı ve Fakülte’yi eş- zamanlı  olarak tamamlamıştır.

Fen Fakültesinde aldığı astronomi dersleri ve bu alana duyduğu ilgiyle 1981  yılında astroloji ile tanışmış olan Güner, 1985-1987  yılları arasında rahmetli Nazım Güven ile astroloji konusunda çeşitli çalışmalarda bulunmuştur. Türkiye’nin en tanınmış okültisti olan Bülent Kısa ile 1987’de başlayan ve onun 2005 yılındaki ölümüne kadar devam eden  çalışmaları Güner’in  astroloji, tarot,  spiritüalizm üzerinde yoğunlaşmasını sağlamıştır.  Bu süre içinde majikal çalışmalar ve enerji kullanımı üzerinde de deneyim kazanan Güner, bugün mesleki diğer  faaliyetlerinin yanı sıra uzman bir astrolog olarak da çalışmaktadır. Astrolojinin fal olarak algılanmasının ötesinde, başarılı ve tutarlı bir istatistiki veri olarak insanlara yol gösterici olabileceğine inanan Güner,  Bodrum Kent TV’de Astro-Anahtar  isimli programı yapmaktadır ve The American Federation of Scientific Astrologers üyesidir.

Derece ile bitirdiği  konservatuar ve müzik çalışmalarına hobi ve  meditasyon amaçlı devam etmekte olan Güner, kırk yıla varan deneyimle profesyonel bir yelken yarışçısıdır. Kendi tabiriyle  deniz ve yelken  hayatının vazgeçilmez iki unsurudur.

casus telefon
casus teleon
casus telefon