1

*
*
*
*
*

REGISTER_REQUIRED

1 GK_CLOSE
---

Ozan Güner Herkes İçin Astroloji

---
A+ R A-

12 Mart günü doğanlar için

 

Bugün doğanlar için zeka ve sezgi iki temel nokta olacaktır. Ancak hayatı boyunca duygusal inişler ve çıkışlar içinde olacağını unutmayın. Enerjisini odaklamayı öğrenene kadar pek çok sıkıntından geçebilir. İç huzursuzluğu her zaman ortada olacaktır. Ama bu huzursuzluk belki başarının bir anahtarı olarak düşünülebilir. Birden fazla meslek ile uğraşabilir. Sık sık iş değiştirme olasılığı yüksektir.

Duygusal iniş ve çıkışlar olduğu için sık sık anlamsız bir kapris durumu ile karşılaşabilirsiniz. Yoğun duygu karmaşası zihinsel faaliyetlerde de dengeleme sorunu yaratabilir. Bakım konusunda çok başarılıdır. Kendine önem veren  bir kişi olduğu için kıyafet ve genel bakım konusunda titiz davranabilir.


 

12 Mart - Doğum günü olanlar için 2012 yılı nasıl geçecek.

Doğum gününüz kutlu olsun. Bugünden başlayarak bir yıl boyunca iletişim konusuna önem vermeniz gerekebilir. Alacağınız tavsiyeler kesinlikle size yardım amaçlı olabilir. Kendinizi daha iyi duyurmak için çalışmalarına hız verebileceğiniz bir yıl var önünüzde. Her konuda objektif davranmak size bu yıl için olayları daha büyük bir çerçeveden görmenize yardım olacaktır.

Bu yılı geride bırakırken uzun süren problemlerle uğraştınız. Kişisel anlamda hissiyatınız zaman zaman sizi uç noktalara kadar taşımış olabilir. Hedeflerinizi belirlemek ve daha uzun süreli çalışmalar yapabilme şansınız artık oluşabilir. Fiziksel aktiviteler konusunda tutkulu ve odaklanmış durumdasınız. Gerçekten sizin için önemli olan olaylara konsantre yeteneğinizi gelişmesi önemlidir. Yaşam tarzınınız konusunda değişiklik yapmak için bir için bir yılınız var.

Aşk hayatı, mali konular ve takipçilik gücünüz konusunda son derece dolu bir yıl geçirebilirsiniz. Olaylar genelde sizin lehinize yürüyebilir. Mali destekler alabilirsiniz. Aşk hayatınız da ise değişimler görülebilir. Yeni aşklar ve mevut ilişkiler içinde bazı gelişmeler olabilir. Aslında bir yandan da macera arayışınız devam edecektir. Her şeyden önce aşk hayatınızda dikkat etmeniz gereken eski yaraları sarmak olmalıdır. Bu bir şans olabilir. Maddi kaynaklarınızı artırmak konusunda da yeni yollar bulabilirsiniz.

Sosyal bağlantılarınız konusunda bu yıl büyüme yılı diyebiliriz. Çevrenizle ilgili samimi davranışlarınızı daha da yukarıya taşımak isteyebilirsiniz. Güçlü ve uyarıcı kişiliğiniz çevrenizdeki herkesi belli bir konuya motive etmeye yetebilir. Sosyal hayat içinde aynı zaman gizli aşklar yaşamaktan da geri kalmayabilirsiniz. En gözde mekanlarda görülmek için elinizden geleni yaparsınız. Romantik ilişkiler konusunda bir yoğunluk olsa da belli bir kalite içinde kalmaya özen göstereceksiniz. Bir yıllık dönem içinde tutkularınızı tamamen tatmin etmek için her olayı değerlendireceksiniz.

Merkür’ün bugün itibariyle Retro konumuna girmesi size bu yıl içinde iletişime yönelik çalışmalarınızda daha dikkatli olmanızı gerektirebilir. Uranüs ile birlikte yaptığı açı ise size beklenmedik fırsatlar konusunda yol gösterebilir. Sadece bu fırsatları değerlendirirken dikkatli elden bırakmamalısınız. Mevcut oluşabilecek her olay size bu yıl içinde yeni projeler oluşturabilir. Atacağınız adımlarda, yaptığınız toplantılarda daha organize olmanız gerekebilir. Bilimsel çalışmalara girmek isterseniz teknolojiye daha yakın olmalısınız. Sezgileriniz güçlü olduğu için her davranışınızı içsel gücünüze göre belirlemeniz daha doğru olabilir. Bu yıl yaratıcı fikirler size sanki gökten zembille iniyormuş gibi görünür.

Şanslı Numaranız ise 2. Ay tarafından yönetilir. Diğer yıllara göre daha sakin, nazik ve uyumlu bir yıl sizi bekliyor olabilir. Sosyal alanda büyüme yılı bile olsa nazik halinizi elden bırakmazsınız. 2012 yılı içinde atacağınız her adımı seçerseniz, sosyal çevredeki ihtiyaçlarınızı daha kolay giderebilirsiniz. Önerilerinizi sunarken kendi inisiyatifinizi sakın kaybetmeyin. 2013 yılına girerken ise sabırlık ve anlayışlı olmaya özen gösterin.  

 

 

Ozan Güner "Saki", Astrolog, Okkültist.

 

 

 Daha geniş yorumlar için tıklayınız

 

 

 

 

casus telefon
casus teleon
casus telefon