Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapat

Genç Astrolojisi | 15 – 24 Yaş Dönemi

Astrolojinin amacı geleceği tahmin etmek, yani falcılık yapmak değildir. Astroloji, genç bireyin iç dinamiklerini anlamak ve onlardan en iyi şekilde yararlanmak için psikoloji dahil, sahip olduğumuz veya şimdiye kadar tasarladığımız en iyi araçtır. Ergenlik yılları, genç yetişkini oluşturmada birincil öneme sahip olduğundan, ebeveyn olarak anlayışınızı geliştirmek için ideal bir zamandır. Genç astrolojisi, kişinin kendisine ve […]

52 öğrenci kaydoldu

Astrolojinin amacı geleceği tahmin etmek, yani falcılık yapmak değildir. Astroloji, genç bireyin iç dinamiklerini anlamak ve onlardan en iyi şekilde yararlanmak için psikoloji dahil, sahip olduğumuz veya şimdiye kadar tasarladığımız en iyi araçtır.

Ergenlik yılları, genç yetişkini oluşturmada birincil öneme sahip olduğundan, ebeveyn olarak anlayışınızı geliştirmek için ideal bir zamandır. Genç astrolojisi, kişinin kendisine ve aşk ilgi alanları, ebeveynler ve arkadaşlar dahil olmak üzere diğer insanlarla olan ilişkileri hakkında başka hiçbir yöntemle farklı bakış açısı sağlayabilir.

Bu nedenle, Genç Astrolojisi kendini anlama ile ilgilidir. Ebeveyn olarak bunu ne kadar erken üstlenirseniz, o kadar başarılı olursunuz. Gezegensel enerji kalıplarını ve nasıl çalıştıklarını bilmek ebeveyn olarak sizi yaşam içinde öne çıkaracaktır. Zor kalıplar, onları önceden bildiğiniz zaman etkileri en aza indirilebilir ve yapıcı bir şekilde kullanılabilir. Olumlu süreçlerden ise maksimum fayda sağlanabilir.

Astroloji, bu gerekli bakış açısını sağlayabilir ve ergenlikten yetişkinliğe doğru zorlu geçişlerde ebeveyne ve genç kişiye yardımcı olabilir.

Gezegenler

Yetişkin olmanın döngüsü: Jüpiter ve Satürn

Siz ve Ebeveynleriniz

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Layer 1